STL60P4LLF6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL60P4LLF6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STL60P4LLF6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET P-CH 40V 60A 8POWERFLAT
lomakkeissa: STL60P4LLF6.pdf
  • Viesti
STL60P4LLF6: n tekniset tiedot
Osa numero STL60P4LLF6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET P-CH 40V 60A 8POWERFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 197752 pcs Tietolomake STL60P4LLF6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min) Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PowerFlat™ (5x6)
Sarja STripFET™ F6 RDS (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 6.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 100W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-PowerVDFN Muut nimet 497-15480-2
Käyttölämpötila 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3525pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 4.5V
FET tyyppi P-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 40V
Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 40V 60A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)