STM32L051T8Y6DTR
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L051T8Y6DTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus WLCSP 36L DIE 417 P
lomakkeissa: STM32L051T8Y6DTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
STM32L051T8Y6DTR: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L051T8Y6DTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus WLCSP 36L DIE 417 P Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 57775 pcs Tietolomake STM32L051T8Y6DTR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 36-WLCSP
Nopeus 32MHz Sarja STM32L0
RAM Koko 8K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 64KB (64K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 36-UFBGA, WLCSP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 29 EEPROM Koko 2K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 36-WLCSP Datamuuntimet A/D 10x12b