STM32L051T8Y6TR
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L051T8Y6TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP
lomakkeissa: STM32L051T8Y6TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
STM32L051T8Y6TR: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L051T8Y6TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73549 pcs Tietolomake STM32L051T8Y6TR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 36-WLCSP
Nopeus 32MHz Sarja STM32L0
RAM Koko 8K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 64KB (64K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 36-UFBGA, WLCSP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 29 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko 2K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 36-WLCSP Datamuuntimet A/D 10x12b