STM32L151RDY6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L151RDY6TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64WLCSP
lomakkeissa: STM32L151RDY6TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
STM32L151RDY6TR: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L151RDY6TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64WLCSP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25837 pcs Tietolomake STM32L151RDY6TR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Nopeus 32MHz
Sarja STM32L1 RAM Koko 48K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 384KB (384K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 64-UFBGA, WLCSP Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 51
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 12K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH