STM32L151UCY7TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L151UCY7TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus WLCSP 63L (7X9) DIE
lomakkeissa: STM32L151UCY7TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
STM32L151UCY7TR: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L151UCY7TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus WLCSP 63L (7X9) DIE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 27301 pcs Tietolomake STM32L151UCY7TR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 63-WLCSP
Nopeus 32MHz Sarja STM32L1
RAM Koko 32K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 256KB (256K x 8) oheislaitteet DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 63-UFBGA, WLCSP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA)
I / O-numero 51 EEPROM Koko 8K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 63-WLCSP Datamuuntimet A/D 21x12b; D/A 2x12b