STP12NM50FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP12NM50FP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP12NM50FP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP
lomakkeissa: STP12NM50FP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STP12NM50FP: n tekniset tiedot
Osa numero STP12NM50FP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21515 pcs Tietolomake STP12NM50FP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja MDmesh™ RDS (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 6A, 10V
Tehonkulutus (Max) 35W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-2665-5
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 12A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)