STP20NF06L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP20NF06L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP20NF06L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 60V 20A TO-220
lomakkeissa: STP20NF06L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
STP20NF06L: n tekniset tiedot
Osa numero STP20NF06L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 20A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129414 pcs Tietolomake STP20NF06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 10A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-4375-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 20A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STP20NF06
STP20NF06
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 20A TO-220