STP20NM50
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP20NM50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP20NM50
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 500V 20A TO-220
lomakkeissa: STP20NM50.pdf
  • Viesti
STP20NM50: n tekniset tiedot
Osa numero STP20NM50 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 20A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46009 pcs Tietolomake STP20NM50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja MDmesh™ RDS (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Tehonkulutus (Max) 192W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-2663-5
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1480pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 500V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 20A (Tc) 192W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STP20NF06
STP20NF06
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 20A TO-220
Varastossa: 189122 pcs
ladata: STP20NF06.pdf
RFQ
STP20NM50FP
STP20NM50FP
Kuvaus: MOSFET N-CH 550V 20A TO-220FP
Varastossa: 5381 pcs
ladata: STP20NM50FP.pdf
RFQ
STP20NF20
STP20NF20
Kuvaus: MOSFET N-CH 200V 18A TO-220
ladata: STP20NF20.pdf
STP20NM60
STP20NM60
Kuvaus: MOSFET N-CH 600V 20A TO-220
ladata: STP20NM60.pdf
STP20NM50FD
STP20NM50FD
Kuvaus: MOSFET N-CH 500V 20A TO-220