STP210N75F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP210N75F6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP210N75F6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 75V 120A TO-220AB
lomakkeissa: STP210N75F6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
STP210N75F6: n tekniset tiedot
Osa numero STP210N75F6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 75V 120A TO-220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14954 pcs Tietolomake STP210N75F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja DeepGATE™, STripFET™ VI RDS (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 60A, 10V
Tehonkulutus (Max) 300W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-11334-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 11800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 171nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 75V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 75V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)