STP45NF3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP45NF3LL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP45NF3LL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 45A TO-220
lomakkeissa: STP45NF3LL.pdf
  • Viesti
STP45NF3LL: n tekniset tiedot
Osa numero STP45NF3LL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 45A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3874 pcs Tietolomake STP45NF3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 22.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 70W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 5V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 30V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 45A (Tc) 70W (Tc) Through Hole TO-220AB
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)