STP4N52K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP4N52K3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP4N52K3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 525V 2.5A TO220
lomakkeissa: STP4N52K3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STP4N52K3: n tekniset tiedot
Osa numero STP4N52K3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 525V 2.5A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54079 pcs Tietolomake STP4N52K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja SuperMESH3™ RDS (Max) @ Id, Vgs 2.6 Ohm @ 1.25A, 10V
Tehonkulutus (Max) 45W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-11232-5
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 334pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 525V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 525V 2.5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 2.5A (Tc)