STP50NE08
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP50NE08 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP50NE08
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 80V 50A TO-220
lomakkeissa: STP50NE08.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STP50NE08: n tekniset tiedot
Osa numero STP50NE08 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 80V 50A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 69543 pcs Tietolomake STP50NE08.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 25A, 10V
Tehonkulutus (Max) 150W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-2787-5
Käyttölämpötila 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 80V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 80V 50A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)