STP52P3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP52P3LLH6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP52P3LLH6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 30V 52A TO220
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
STP52P3LLH6: n tekniset tiedot
Osa numero STP52P3LLH6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 30V 52A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119538 pcs Tietolomake
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja STripFET™ H6 RDS (Max) @ Id, Vgs -
Tehonkulutus (Max) 70W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 30V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 52A (Tc) 70W (Tc) Through Hole TO-220
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)