STPS16170CB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS16170CB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS16170CB
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK
lomakkeissa: STPS16170CB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
STPS16170CB: n tekniset tiedot
Osa numero STPS16170CB Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105574 pcs Tietolomake STPS16170CB.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 920mV @ 8A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Toimittaja Device Package DPAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15µA @ 170V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 8A