STPS16170CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS16170CG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS16170CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
lomakkeissa: STPS16170CG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS16170CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS16170CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97683 pcs Tietolomake STPS16170CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 920mV @ 8A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15µA @ 170V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 8A