STPS20L15D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L15D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20L15D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO220AC
lomakkeissa: STPS20L15D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS20L15D: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20L15D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57842 pcs Tietolomake STPS20L15D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 410mV @ 19A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 15V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-2 Muut nimet 497-7551-5
STPS20L15DST-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 15V 20A Through Hole TO-220AC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 6mA @ 15V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A