STPS20L25CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L25CG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20L25CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263
lomakkeissa: STPS20L25CG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS20L25CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20L25CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42466 pcs Tietolomake STPS20L25CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 460mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 25V
Toimittaja Device Package TO-263 (D2Pak) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 25V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 800µA @ 25V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPS20L25CT
STPS20L25CT
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO220AB
Varastossa: 69162 pcs
ladata: STPS20L25CT.pdf
RFQ
STPS20L40CFP
STPS20L40CFP
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220FP
Varastossa: 50609 pcs
ladata: STPS20L40CFP.pdf
RFQ
STPS20L25CG-TR
STPS20L25CG-TR
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V D2PAK