STPS20M100SFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20M100SFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20M100SFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220FP
lomakkeissa: STPS20M100SFP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STPS20M100SFP: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20M100SFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32508 pcs Tietolomake STPS20M100SFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 850mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package TO-220FPAB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-12637-5
STPS20M100SFP-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220FPAB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 40µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A