STPS20L60CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20L60CTN
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
lomakkeissa: STPS20L60CTN.pdf
  • Viesti
STPS20L60CTN: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20L60CTN Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6662 pcs Tietolomake STPS20L60CTN.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 600mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package TO-220AB Narrow Leads Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 350µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPS20L60CT
STPS20L60CT
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB