STPS20SM60D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM60D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20SM60D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AC
lomakkeissa: STPS20SM60D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS20SM60D: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20SM60D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78120 pcs Tietolomake STPS20SM60D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 630mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-2 Muut nimet 497-12305
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 60V 20A Through Hole TO-220AC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 85µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A