STPS20SM60ST
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM60ST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20SM60ST
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB
lomakkeissa: STPS20SM60ST.pdf
  • Viesti
STPS20SM60ST: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20SM60ST Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5804 pcs Tietolomake STPS20SM60ST.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 20A
Jännite - Breakdown TO-220AB Sarja -
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-220-3
Muut nimet 497-12308 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero STPS20SM60ST
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 60V 20A Through Hole TO-220AB diodikonfiguraatiolla 85µA @ 60V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 630mV @ 20A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 60V Kapasitanssi @ Vr, F 150°C (Max)