STPS30L120CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L120CFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30L120CFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
lomakkeissa: STPS30L120CFP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS30L120CFP: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30L120CFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81241 pcs Tietolomake STPS30L120CFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 880mV @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Toimittaja Device Package TO-220FP Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-12654-5
STPS30L120CFP-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 120V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A