STPS30L30CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L30CG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30L30CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK
lomakkeissa: STPS30L30CG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS30L30CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30L30CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75867 pcs Tietolomake STPS30L30CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 460mV @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5mA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A
Perusosan osanumero STPS30L30C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPS30H60CR
STPS30H60CR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK
Varastossa: 43109 pcs
ladata: STPS30H60CR.pdf
RFQ
STPS30L30CG-TR
STPS30L30CG-TR
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK