STPS30L60CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L60CFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30L60CFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
lomakkeissa: STPS30L60CFP.pdf
  • Viesti
STPS30L60CFP: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30L60CFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4866 pcs Tietolomake STPS30L60CFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 600mV @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package TO-220FP Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-7563-5
STPS30L60CFP-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 480µA @ 60V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A Perusosan osanumero STPS30L60C