STPS30L60CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30L60CT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30L60CT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
lomakkeissa: STPS30L60CT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS30L60CT: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30L60CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38636 pcs Tietolomake STPS30L60CT.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 600mV @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-12794-5
STPS30L60CT-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-220-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 480µA @ 60V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A Perusosan osanumero STPS30L60C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPS30L60CTN
STPS30L60CTN
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB