STPS30M100SFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30M100SFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30M100SFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220FP
lomakkeissa: STPS30M100SFP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS30M100SFP: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30M100SFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75797 pcs Tietolomake STPS30M100SFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 800mV @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package TO-220FPAB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 30A Through Hole TO-220FPAB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 175µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 30A Kapasitanssi @ Vr, F -