STPS30SM60D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30SM60D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30SM60D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AC
lomakkeissa: STPS30SM60D.pdf
  • Viesti
STPS30SM60D: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30SM60D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4075 pcs Tietolomake STPS30SM60D.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 30A
Jännite - Breakdown TO-220AC Sarja -
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-220-2
Muut nimet 497-12328 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero STPS30SM60D
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AC diodikonfiguraatiolla 135µA @ 60V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 640mV @ 30A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 60V Kapasitanssi @ Vr, F 150°C (Max)