STPS30SM60SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30SM60SG-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS30SM60SG-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 30A D2PAK
lomakkeissa: STPS30SM60SG-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
STPS30SM60SG-TR: n tekniset tiedot
Osa numero STPS30SM60SG-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 30A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125795 pcs Tietolomake STPS30SM60SG-TR.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 615mV @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-12329-2
STPS30SM60SGTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 60V 30A Surface Mount D2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 135µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 30A