STPS3150RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3150RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS3150RL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
lomakkeissa: STPS3150RL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1900 pcs
3800 pcs
  • Viesti
STPS3150RL: n tekniset tiedot
Osa numero STPS3150RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 625331 pcs Tietolomake STPS3150RL.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 820mV @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Toimittaja Device Package DO-201AD Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-201AD, Axial Muut nimet 497-3216-2
497-3216-3-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 150V 3A Through Hole DO-201AD
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2µA @ 150V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A
Kapasitanssi @ Vr, F - Perusosan osanumero STPS3150
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPS30SM80CG-TR
STPS30SM80CG-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Varastossa: 40052 pcs
ladata: STPS30SM80CG-TR.pdf
RFQ
STPS3170AF
STPS3170AF
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT
Varastossa: 649463 pcs
ladata: STPS3170AF.pdf
RFQ
STPS3150
STPS3150
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD