STPS3170AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3170AF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS3170AF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT
lomakkeissa: STPS3170AF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
STPS3170AF: n tekniset tiedot
Osa numero STPS3170AF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 649463 pcs Tietolomake STPS3170AF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 820mV @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Toimittaja Device Package SMAflat Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja ECOPACK® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Flat Leads Muut nimet 497-15318-2
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 170V 3A Surface Mount SMAflat
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 4µA @ 170V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A