STPS40H100CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40H100CW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS40H100CW
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
lomakkeissa: STPS40H100CW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STPS40H100CW: n tekniset tiedot
Osa numero STPS40H100CW Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35466 pcs Tietolomake STPS40H100CW.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 730mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package TO-247-3 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-2725-5
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-247-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 20A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPS4045CW
STPS4045CW
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3
Varastossa: 24749 pcs
ladata: STPS4045CW.pdf
RFQ
STPS40L15CW
STPS40L15CW
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V TO247AC