STPS40L40CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40L40CT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS40L40CT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220AB
lomakkeissa: STPS40L40CT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS40L40CT: n tekniset tiedot
Osa numero STPS40L40CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 68707 pcs Tietolomake STPS40L40CT.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 530mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-7566-5
STPS40L40CT-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 20A Through Hole TO-220-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 800µA @ 40V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 20A Perusosan osanumero STPS40L40C