STPS40L45CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS40L45CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
lomakkeissa: STPS40L45CG.pdf
  • Viesti
STPS40L45CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS40L45CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5050 pcs Tietolomake STPS40L45CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 530mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 600µA @ 45V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 20A