STPS5H100H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS5H100H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS5H100H
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 5A IPAK
lomakkeissa: STPS5H100H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
STPS5H100H: n tekniset tiedot
Osa numero STPS5H100H Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 5A IPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58539 pcs Tietolomake STPS5H100H.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 730mV @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package I-PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet 497-12671-5
STPS5H100H-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 100V 5A Through Hole I-PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 3.5µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 5A