STPS5L40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS5L40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS5L40
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
lomakkeissa: STPS5L40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
STPS5L40: n tekniset tiedot
Osa numero STPS5L40 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 204658 pcs Tietolomake STPS5L40.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mV @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Toimittaja Device Package DO-201AD Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case DO-201AD, Axial Muut nimet 497-12672-3
STPS5L40-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 5A Through Hole DO-201AD
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 40V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 5A