STPS80L15CY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS80L15CY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS80L15CY
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V MAX247
lomakkeissa: STPS80L15CY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
STPS80L15CY: n tekniset tiedot
Osa numero STPS80L15CY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V MAX247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9754 pcs Tietolomake STPS80L15CY.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 420mV @ 40A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 15V
Toimittaja Device Package MAX247™ Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila - liitäntä 125°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 15V 40A Through Hole TO-247-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 16mA @ 15V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 40A