STPS8H100D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8H100D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS8H100D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC
lomakkeissa: STPS8H100D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPS8H100D: n tekniset tiedot
Osa numero STPS8H100D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91881 pcs Tietolomake STPS8H100D.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 8A
Jännite - Breakdown TO-220AC Sarja -
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-220-2
Muut nimet 497-2737-5 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero STPS8H100D
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 100V 8A Through Hole TO-220AC diodikonfiguraatiolla 4.5µA @ 100V
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 710mV @ 8A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100V Kapasitanssi @ Vr, F 175°C (Max)