STPS8L30B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8L30B-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS8L30B-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 8A DPAK
lomakkeissa: STPS8L30B-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
STPS8L30B-TR: n tekniset tiedot
Osa numero STPS8L30B-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 8A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 239995 pcs Tietolomake STPS8L30B-TR.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 490mV @ 8A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Toimittaja Device Package DPAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-3222-2
STPS8L30BTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 30V 8A Surface Mount DPAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1mA @ 30V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 8A