STPSC10C065RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPSC10C065RY
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus AUTOMOTIVE 650 V POWER SCHOTTKY
lomakkeissa: STPSC10C065RY.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STPSC10C065RY: n tekniset tiedot
Osa numero STPSC10C065RY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus AUTOMOTIVE 650 V POWER SCHOTTKY Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 20611 pcs Tietolomake STPSC10C065RY.pdf
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 650V Toimittaja Device Package I2PAK
Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns Pakkaus / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Muut nimet 497-18138 Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 650V 10A Through Hole I2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 650V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 10A
Kapasitanssi @ Vr, F 480pF @ 0V, 1MHz