STPSC10H065DI
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC10H065DI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPSC10H065DI
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC
lomakkeissa: 1.STPSC10H065DI.pdf2.STPSC10H065DI.pdf3.STPSC10H065DI.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPSC10H065DI: n tekniset tiedot
Osa numero STPSC10H065DI Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.75V @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 650V
Toimittaja Device Package TO-220AC ins Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-2 Insulated, TO-220AC Muut nimet 497-14574-5
STPSC10H065DI-ND
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 650V 10A Through Hole TO-220AC ins
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 650V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 10A
Kapasitanssi @ Vr, F - Perusosan osanumero STPSC10H065
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STPSC10H065D
STPSC10H065D
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC