STPSC10H12B-TR1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC10H12B-TR1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPSC10H12B-TR1
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A DPAK
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STPSC10H12B-TR1: n tekniset tiedot
Osa numero STPSC10H12B-TR1 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Toimittaja Device Package DPAK Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja ECOPACK® Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet 497-17243-2 Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 10A Surface Mount DPAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 60µA @ 1200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 10A
Kapasitanssi @ Vr, F 725pF @ 0V, 1MHz