STPSC2006CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC2006CW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPSC2006CW
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO247
lomakkeissa: STPSC2006CW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STPSC2006CW: n tekniset tiedot
Osa numero STPSC2006CW Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11708 pcs Tietolomake STPSC2006CW.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.7V @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-247 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-11364-5
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Silicon Carbide Schottky 600V 10A Through Hole TO-247-3 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 150µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A