STPSC20H12D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC20H12D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPSC20H12D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO220AC
lomakkeissa: 1.STPSC20H12D.pdf2.STPSC20H12D.pdf3.STPSC20H12D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
STPSC20H12D: n tekniset tiedot
Osa numero STPSC20H12D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10054 pcs Tietolomake 1.STPSC20H12D.pdf2.STPSC20H12D.pdf3.STPSC20H12D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus - Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet 497-16957 Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 175°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 20A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 120µA @ 1200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A Kapasitanssi @ Vr, F 1650pF @ 0V, 1MHz