STS25NH3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS25NH3LL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS25NH3LL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC
lomakkeissa: STS25NH3LL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
STS25NH3LL: n tekniset tiedot
Osa numero STS25NH3LL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43369 pcs Tietolomake STS25NH3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ III RDS (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 12.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 3.2W (Tc) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-2474-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4450pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 25A (Tc) 3.2W (Tc) Surface Mount 8-SO Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STS2DPFS20V
STS2DPFS20V
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET P-CH 20V 2.5A 8-SOIC
Varastossa: 90561 pcs
ladata: STS2DPFS20V.pdf
RFQ
STS2400PC
STS2400PC
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH SLIDE DP4T 300MA 125V
Varastossa: 6028 pcs
ladata: STS2400PC.pdf
RFQ
STS25NH3LL-E
STS25NH3LL-E
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC