STS2DPF80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS2DPF80 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS2DPF80
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC
lomakkeissa: STS2DPF80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
STS2DPF80: n tekniset tiedot
Osa numero STS2DPF80 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET 2P-CH 80V 2A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45637 pcs Tietolomake STS2DPF80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 1A, 10V
Virta - Max 2.5W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-8040-1
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 739pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V
FET tyyppi 2 P-Channel (Dual) FET Ominaisuus Logic Level Gate
Valua lähde jännite (Vdss) 80V Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 80V 2A 2.5W Surface Mount 8-SO
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 2A Perusosan osanumero ST*2DPF