STS5PF20V
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS5PF20V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS5PF20V
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET P-CH 20V 5A 8-SOIC
lomakkeissa: STS5PF20V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STS5PF20V: n tekniset tiedot
Osa numero STS5PF20V Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET P-CH 20V 5A 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 211024 pcs Tietolomake STS5PF20V.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 450mV @ 250µA Vgs (Max) ±8V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 2.5A, 4.5V
Tehonkulutus (Max) 2.5W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-3230-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 412pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 2.5V
FET tyyppi P-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V Valua lähde jännite (Vdss) 20V
Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 20V 5A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount 8-SO Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)