STS6PF30L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS6PF30L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STS6PF30L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET P-CH 30V 6A 8-SOIC
lomakkeissa: STS6PF30L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STS6PF30L: n tekniset tiedot
Osa numero STS6PF30L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET P-CH 30V 6A 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 165391 pcs Tietolomake STS6PF30L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 3A, 10V
Tehonkulutus (Max) 2.5W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1670pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 5V FET tyyppi P-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 30V Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 30V 6A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount 8-SO
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)