STTH15AC06FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH15AC06FP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH15AC06FP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GP 600V 15A TO220FPAC
lomakkeissa: 1.STTH15AC06FP.pdf2.STTH15AC06FP.pdf
  • Viesti
STTH15AC06FP: n tekniset tiedot
Osa numero STTH15AC06FP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GP 600V 15A TO220FPAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59383 pcs Tietolomake 1.STTH15AC06FP.pdf2.STTH15AC06FP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.9V @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-220FPAC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 55ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2 Full Pack
Muut nimet 497-15159-5
STTH15AC06FP-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220FPAC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 2µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 15A Kapasitanssi @ Vr, F -