STTH15R06D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH15R06D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH15R06D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
lomakkeissa: STTH15R06D.pdf
  • Viesti
STTH15R06D: n tekniset tiedot
Osa numero STTH15R06D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41744 pcs Tietolomake STTH15R06D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2.9V @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet 497-5408-5
STTH15R06D-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 60µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 15A Kapasitanssi @ Vr, F -