STU75N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU75N3LLH6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STU75N3LLH6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 75A IPAK
lomakkeissa: STU75N3LLH6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
STU75N3LLH6: n tekniset tiedot
Osa numero STU75N3LLH6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 75A IPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64125 pcs Tietolomake STU75N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I-PAK
Sarja DeepGATE™, STripFET™ VI RDS (Max) @ Id, Vgs 5.9 mOhm @ 37.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet 497-12701-5
STU75N3LLH6-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2030pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23.8nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 75A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)